جستجوی پیشرفته

رله های کولری و فیش خور(NT90) 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

خرید رله کولری NT90

رله های کولری دسته ای دیگر از رله ای قدرت به شمار می آیند که به خاطر استفاده از این مدل رله های در کولر گازی به این نام معروف شده اند. معروف ترین مدل رله کولری  رله NT90 برند NHG  است.  رله کولری NT90 در مدل های روبردی ، گوشواره ای ، شاخکدار ، تی شکل و فلشی در کالای الکترونیک و جود دارد که این مجموعه مدل از رله های NT90  را از برند های نظیر NHG...

خرید رله کولری NT90

رله های کولری دسته ای دیگر از رله ای قدرت به شمار می آیند که به خاطر استفاده از این مدل رله های در کولر گازی به این نام معروف شده اند. معروف ترین مدل رله کولری  رله NT90 برند NHG  است.  رله کولری NT90 در مدل های روبردی ، گوشواره ای ، شاخکدار ، تی شکل و فلشی در کالای الکترونیک و جود دارد که این مجموعه مدل از رله های NT90  را از برند های نظیر NHG، NCR،تیانبو و ... را به فروش می رساند.

رله های NT90  با توجه به محل نصب در مدل های متنوعی تولید شدها ند که تمامی آن ها در ولتاژ های 12 ولت ، 24 ولت ، 220 ولت  تولید می شوند.

عملکرد جریانی این رله های کولری بسته به برند متفاوت است اما به طور میانگین جریانی بین 30 الی 40 آمپر را از خود عبور می دهد. عملرکد رله های NT90  به صورت یک باز و تک کنتاکت طراحی شده است.

کالای الکترونیک به عنوان نمایندگی رسمی فروش محصولات NHG در ایران کلیه رله های کولری NT90  را به صورت اورجینال به فروش می رساند. برای خرید عمده با شماره فروشگاه و یا از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

بیشتر