جستجوی پیشرفته
سازنده
قیمت

انواع پروگرامر 

 • خرید اینترنتی مینی پروگرامر/ دیباگر ST-LINK V2 برند SUNLEPHANT *توجه: لازم به ذکر است به دلیل کپی (Clone) بودن این مینی پروگرامر مواردی همچون downgrade و upgrade کردن Firmware بر عهده خود مشتری می باشد. توصیه می شود پس از اتمام کار با پروگرامر آن را از کامپیوتر جدا کنید.

  1,447,470 ریال موجود
  (1 رای)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  خرید اینترنتی پروگرامر XDS100V2 برند Texas Instruments *توجه: لازم به ذکر است به دلیل کپی (Clone) بودن این پروگرامر مواردی همچون downgrade و upgrade کردن Firmware بر عهده خود مشتری می باشد. توصیه می شود پس از اتمام کار با پروگرامر آن را از کامپیوتر جدا کنید.

  16,772,670 ریال ناموجود
  (2 رای)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید آنلاین پروگرامر PG164130 ساخت چین *توجه: لازم به ذکر است به دلیل کپی (Clone) بودن این پروگرامر مواردی همچون downgrade و upgrade کردن Firmware بر عهده خود مشتری می باشد. توصیه می شود پس از اتمام کار با پروگرامر آن را از کامپیوتر جدا کنید.

  18,220,950 ریال موجود
  (0 رای)
  بیشتر
  موجود
 • مشخصات پروگرمر ULINK2 هسته: ARM نوع: Debuggers and Programming برند: Keil Elektronik با توجه به کپی بودن (Clone) این پروگرامر عواقب هر گونه downgrade و upgrade کردن Firmware برعهده خود مشتری می باشد . همچنین توصیه می شود پس از اینکه کار با پروگرامر تمام شد از کامپیوتر جدا شود . از KEIL UVISIon 5.3 به بالا استفاده شود

  16,613,100 ریال موجود
  (0 رای)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف