جستجوی پیشرفته
سازنده
زاویه نصب
فاصله پایه های ترمینال

ترمینال فونیکس 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

خرید ترمینال فونیکس

ترمینال های فونیکس یکی از مدل های محبوب بلوک ترمینال ها به شمار می آید که به دلیل استفاده گسترده آن در صنایع مختلف الکترونیک و... نقش مهمی در این صنایع دارد. کانکتور های فونیکس برای اتصال انواع سیم ها به مدارات الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرند. این مدل از ترمینال ها شامل دو کانکتور نری و مادگی می باشد که در تعداد پین های مختلف طراحی می شود...

خرید ترمینال فونیکس

ترمینال های فونیکس یکی از مدل های محبوب بلوک ترمینال ها به شمار می آید که به دلیل استفاده گسترده آن در صنایع مختلف الکترونیک و... نقش مهمی در این صنایع دارد. کانکتور های فونیکس برای اتصال انواع سیم ها به مدارات الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرند. این مدل از ترمینال ها شامل دو کانکتور نری و مادگی می باشد که در تعداد پین های مختلف طراحی می شود. این مدل از Terminal Block ها با توجه به زاویه پین ها به دو مدل ترمینال صاف و رایت تقسیم می شوند.

این دسته از محصولات در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. وظیفه اصلی این قطعه اتصال سیم ها با مدارات الکترونیکی هستند . ترمینال فونیکس روبردی دارای پایه هایی است که به راحتی در سوراخ های برد الکترونیکی فرو می رود. در قسمت بالایی ترمینال فونیکس سوراخ هایی است که مخصوص اتصال سیم می باشد. با پیچاندن پیچ های بالای ترمینال فونیکس این سوراخ ها باز شده و با بستن پیچ ها , سیم ها محکم در جای خود می مانند.

انتخاب ترمینال فونیکس

در هنگام انتخاب ترمینال های فونیکس بایستی به چند نکته توجه نمایید.

زاویه نصب

 ترمینال های فونیکس در دوسری ترمینال فونیکس صاف و رایت طراحی شده اند تفاوت این دو مدل در زاویه نصب پایه های نری هست . ترمینال های صاف با زاویه صفر درجه تولید می شود  و بر خلاف آن ترمینال های رایت به صورت زاویه 90 درجه تولید می شود.

فاصله پایه

ترمینال های فونیکس در دو فرم استاندارد با فاصله پایه های 5.08 میلی متر و 3.81 میلی متر تولید می شود که در بازار الکترونیک به ترتیب فونیکس معمولی و ریز خوانده می شوند.

تعداد پین

ترمینال های پیچی فونیکس در پین های متنوع 2 الی 16 پین تولید می شوند که با توجه به نوع اتصالات خود می توانید یکی از این مدل ها را انتخاب نمایید.

برند ترمینال

ترمینال ها به دلیل قرار گیری در مسیر جریان ها و ولتاژ ها و از طرف دیگر لحیم کاری این سری از محصولات در برد بایستی از کیفیت مناسبی برخوردار باشند . از برند های مطرح ترمینال های فونیکس در ایران می توان به برند نام آشنای KEFA  اشاره کرد که بهترین کیفیت در مقابل سایر برند ها دارد .

مدل های برندی دیگر مثل ARD و .... از کیفیت پایین تری برخوردار هستند هنگام خرید این سری از محصولات میزان ولتاژ و جریان اسمی به همراه جنس پین ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

خرید ترمینال فونیکس

ترمینال های فونیکس یکی از پرکاربردترین مدل های ترمینال پیچی است که برای اتصال سیم به برد های الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. PHONIX های کالای الکترونیک در دو مدل فونیکس صاف و رایت با فاصله پایه های 5.08 و 3.81 به صورت خرد و عمده با قیمت بازه ای به روز به فروش می رسد.

مدل های ترمینال فونیکس پیچی از برند های مطرحی چون KEFA  و ARD در پین های مختلف 2 الی 16 پین به فروش می رسد. در این صفه شما لیست قیمت ترمینال فونیکس فروشگاه کالای الکترونیک را مشاهده می کنید.

بیشتر