جستجوی پیشرفته
سازنده
زاویه نصب
فاصله پایه های ترمینال

ترمینال فونیکس 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

خرید ترمینال فونیکس

ترمینال های فونیکس یکی از مدل های محبوب بلوک ترمینال ها به شمار می آید که به دلیل استفاده گسترده آن در صنایع مختلف الکترونیک و... نقش مهمی در این صنایع دارد. ترمینال های فونیکس  برای اتصال انواع سیم ها به مدارات الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرند. این مدل از ترمینال ها شامل دو کانکتور نری و مادگی می باشد که در تعداد پین های مختلف طراحی می شو...

خرید ترمینال فونیکس

ترمینال های فونیکس یکی از مدل های محبوب بلوک ترمینال ها به شمار می آید که به دلیل استفاده گسترده آن در صنایع مختلف الکترونیک و... نقش مهمی در این صنایع دارد. ترمینال های فونیکس  برای اتصال انواع سیم ها به مدارات الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرند. این مدل از ترمینال ها شامل دو کانکتور نری و مادگی می باشد که در تعداد پین های مختلف طراحی می شود. این مدل از Terminal Block ها با توجه به زاویه پین ها به دو مدل ترمینال صاف و رایت تقسیم می شوند.

این دسته از محصولات در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد . وظیفه اصلی این قطعه اتصال سیم ها با مدارات الکترونیکی هستند . ترمینال فونیکس دارای پایه هایی است که به راحتی در سوراخ های برد الکترونیکی فرو می رود. در قسمت بالایی ترمینال فونیکس سوراخ هایی است که مخصوص اتصال سیم می باشد. با پیچاندن پیچ های بالای ترمینال فونیکس این سوراخ ها باز شده و با بستن پیچ ها , سیم ها محکم در جای خود می مانند.

خرید ترمینال فونیکس

ترمینال های فونیکس یکی از پرکاربردترین مدل های ترمینال پیچی است که برای اتصال سیم به برد های الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. PHONIX های کالای الکترونیک در دو مدل فونیکس صاف و رایت با فاصله پایه های 5.08 و 3.81 به صورت خرد و عمده با قیمت بازه ای به روز به فروش می رسد.

مدل های ترمینال فونیکس از برند های مطرحی چون KEFA  و ARD  در پین های مختلف 2 الی 16 پین به فروش می رسد. در این صفه شما لیست قیمت ترمینال فونیکس فروشگاه کالای الکترونیک را مشاهده می کنید.

بیشتر