جستجوی پیشرفته
سازنده
قیمت
نوع نصب
نوع سوکت ای سی
نوع اتصال سوکت

سوکت ای سی 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

خرید سوکت ای سی

سوکت IC ها  اتصالاتی هستند که در مدارهایی که قصد تعویض انواع IC بدون لحیم کاری را دارند مورد استفاده قرار می گیرند. برای استفاده از سوکت ای سی ها کافی است آن را در مدار لحیم کرده و به راحتی تمام انواع آیسی و ... را بر روی آن نصب نمایید. از طریق سوکت ایسی تراشه با مدار در ارتباط می باشد. این سری سوکت ها امکان تعویض سریعتر و راحتر برای انواع ...

خرید سوکت ای سی

سوکت IC ها  اتصالاتی هستند که در مدارهایی که قصد تعویض انواع IC بدون لحیم کاری را دارند مورد استفاده قرار می گیرند. برای استفاده از سوکت ای سی ها کافی است آن را در مدار لحیم کرده و به راحتی تمام انواع آیسی و ... را بر روی آن نصب نمایید. از طریق سوکت ایسی تراشه با مدار در ارتباط می باشد. این سری سوکت ها امکان تعویض سریعتر و راحتر برای انواع تراشه امکان پذیر می نماید.

شما در این بخش با انواع سوکت های آی سی دیپ و اس ام دی و مدل های سوکت ای سی نظامی و معمولی آشنا می شوید و امکان خرید و استعلام قیمت انواع پایه مدار مجتمع را برای شما فراهم شده است.

نکات قبل از خرید

  • قبل از خرید به تعداد پین های ایسی و عرض آن توجه نمایید.
  • به نظامی و یا معمولی بودن سوکت ایسی توجه کنید.

خرید سوکت ای سی

کالای الکترونیک عرضه کننده انواع ترمینال و اتصالات به ویژه انواع سوکت های قطعات اس ام دی می باشد ویک خرید اینترنتی آسان را برای انواع سوکت  دیپ باریک وپهن و ... فراهم نموده است. 

بیشتر