نحوه فروش محصولات فروشگاه کالای الکترونیک

خرید و استعلام از طریق پشتیبان تلفنی

کالای الکترونیک برای راحتی کار شما مشتریان عزیز امکان ثبت سفارش و استعلام به صورت تلفنی را فراهم کرده است برای اینکار کافی است بایکی از شماره تلفن های زیر بخش پشتیبانی فروش اینترنتی  تماس حاصل نمایید.

شماره تماس : 021-66705682

لازم به ذکر است به دلیل طولانی بودن این روش توصیه می کنیم برای خرید یا استعلام  محصولات بیش از 2 عدد از طریق سایت فروشگاهی استفاده کرده یا از طریق واتس آپ پشتیبانی لیست محصولات خود را برای ما ارسال نمایید.

شماره واتس آپ بخش پشتیبانی فروش : 09929803788

خرید تلفنی

ارسال سفارشات از طریق پست، تیپاکس و پیک

ارسال از طریق پست پیشتاز تمامی سفارشات ثبت شده در مجموعه شعب کالای الکترونیک  پس از تکمیل فرایند آماده سازی روزانه در ساعت 13:30 تحویل مراکز پست جمهوری اسلامی ایران خواهد شد. ارسال این سفارشات به تمامی نقاط تحت پوشش اداره پست خواهد بود وهزینه ارسال این سفارشات به صورت پیش کرایه با مبلغ اعلامی در سبد خرید خواهد بود.

آن دسته از مشتریانی که تمایل به استفاده از سیستم تحویل شرکت تیپاکس را دارند در هنگام انتخاب شیوه ارسال گزینه تیپاکس را انتخاب نمایند. هزینه ارسال به این شیوه به صورت پس کرایه می باشد و توسط مشتری هنگام دریافت محصول پرداخت می شود. لازم به ذکراست  برخی دفاتر شرکت تیپاکس مرسوله شما را در محل دفتر تیپاکس شهرتان تحویل می‌دهند، برای مشاهده لیست این شهرها می‌‏توانید به صفحه پست تیپاکس مراجعه کنید.

شیوه ارسال پیک بادپا تنها برای مشتریان ساکن شهر تهران مقدور می باشد. هزینه این نوع ارسال به صورت پس کرایه و توسط مشتری پرداخت می گردد. (در صورت نیاز این امکان وجود دارد که از پیک های شخصی خودتان استفاده نمایید برای این کار حتما با واحد پشتیبانی به شماره 02166705682 تماس حاصل نمایید.)

خرید اینترنتی

کالای الکترونیک در چندین سال گذشته با طراحی سایت فروشگاهی مدرن خود در تلاش است تا نیاز تمامی مشتریان سراسر کشور به قطعات الکترونیک تخصصی و سایر قطعات دیگر را فراهم نماید. سایت فروشگاهی قطعات تخصصی وعمومی کالای الکترونیک  با تنوع بالا محصولات و ایجاد بستر مناسب برای خرید اینتنرتی خاطره ای لذت بخش را برای شما فراهم نموده است.

 شما از طریق فروشگاه اینترنتی به آدرس kalaelec.com می توانید محصولات خود در دو بخش محصولات موجود ومحصولات سفارش خارج  انتخاب و با انواع روش های مختلف پرداخت مانند آنلاین , ثبت فیش و ... پرداخت نمایید.

برای آشنایی بیشتر با روش های ارسال سفارشات در مجموعه فروشگاهی تخصصی الکترونیک و رباتیک  راهنمای ارسال محصولات در کالای الکترونیک را مطالعه نمایید.

خرید اینترنتی


باربری

باربری

کالای الکترونیک برای سفارشاتی با حجم بالا یا وزن زیاد استفاده از شیوه حمل از طریق باربری را توصیه می نماید  این سیستم حمل ونقل توسط مجموعه میهن تور صورت می پذیرد. هزینه ارسال این سفارشات شامل هزینه پیک تا باربری مذکور و هزینه باربری می باشد که به صورت پس کرایه و از مشتری در محل دریافت می گردد.

این روش تنها برای شهرهای اصفهان,کاشان, شیراز,  یزد, اهواز,  ارومیه, تبریز, مشهد, ساری, قائم شهر, آمل, بابل, قزوین, رشت و قم مقدور می باشد و برعهده شرکت باربری میهن تور است.

سفارش خارج از کشور

کالای الکترونیک به عنوان یکی از همکاران شرکت بازرگانی الماس تابان آسیا امکان ثبت سفارش برای محصولات تخصصی مورد نیاز شما را فراهم نموده است. در صورت ووجود محصول در سایت فقط کافی است خرید اینترنتی خود را انجام دهید .برای محصولات خارج از سایت می توانید از طریق خطوط ارتباطی به شماره 02166705682 و یا از طریق واتس اپ 09929803788 اقدام به ارسال لیست محصولات خود نمایید.

سفارش خارج از کشور

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین (درگاه)

فروشگاه ما متصل به درگاه اینترنتی بانک ملت می باشد و مشتریان محترم می توانند هزینه خرید خود را به صورت آنلاین

و در کمترین زمان ممکن  پرداخت نمایند.

کارت به کارت

ثبت فیش (کارت به کارت)

در این روش با پرداخت مبلغ کالا به صورت فیش و وارد نمودن اطلاعات پرداخت در فرم های مربوط خرید خود را قطعی کنید.

برای ثبت اطلاعات کافی است مطابق شکل زیر اطلاعات فیش واریزی را درفرم مربوطه درج نماید تا خرید آنها ثبت نهایی گردد.